İlluminati nedir ? Amaçları Nelerdir ?

İlluminati nedir ? Amaçları Nelerdir ?


6:39

Diğer kanalım:
Aboneol►
Younow►
Facebook►
instagram►

Genelelikle kullandığım Kaynak siteleri

► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com

free music sites:►

video edit işlemlerimde kullandığım programlar

CyberLink PowerDirector 12
Camtasia Studio 8
Freemake Video Converter is
Adobe Photoshop CS6
adobe photoshop cs5
after effects

www.bilinmeyenleredogru.com

İlluminati nedir ? Amaçları Nelerdir ?

Bavyeralı İlluminati (aydınlanmışlar)

1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir kardeşlik cemiyetidir.

yüz yıllardır faaliyet gösteren gizli bir tarikat ve topluluktan oluşur.dünyadaki her ulustan ve dinden çok üstün etkili isimleri içerisinde barındıran bir kardeşlik cemiyetidir. devlet sıralarından askeri idari siyasi adli bilimsel mali ve yardım kuruluşlarınıda içinde barındıran çok büyük bir yapılanmaya sahiptir.Saklı kalmış ama faaliyette olan gizli bir kardeşlik!! amaçları ise dünyanın mali kaynaklarını ve bunlara hizmet veren kişileri kendi denetimleri altına almaktır. Komplo teorisyenlerine göre birçok ABD Başkanı, bu örgüte doğrudan veya dolaylı olarak hizmet etmektedir. Ayrıca birçok tanınmış çocuk çizgi filmlerinde bilinç altı mesajlarıyla beyin yıkama gerçekleştirildiği iddia edilmektedir.

Teori:
Dünyayı 13’ler Kraliyet Konseyi[Dünya’nın en zengin ve güçlü aileleri] yönetmektedir. Dünya 13’ler Kraliyet Konseyi’nin, 300’ler Komitesine[Dünya’nın en zengin ve güçlü alt-aileleri] verdikleri emirler doğrultusunda yönetilmektedir.

Yılda bir kez bir araya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, çeşitli hastalıklar icat etmek, nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak ve etnik temizliği desteklemek, “11 Eylül 2001 saldırısı” örneğinde olduğu gibi terör meydana getirmek ve “anti-terör” yasaları çıkarmak yer alıyor! Onların dili sembolizm! Her yerde sembolleri var! Pergel ve gönye, obelisk, piramit, pentagram, 5 köşeli yıldız, 6 köşeli yıldız vb. işaretler, Washington’dan Vatikan’a her yerde! Hedefleri haritaları değiştirmek ve insanları köleleştirmek!

simgeleri ise. Din adamlarının ve kiliselerin şeytan ilan ettiği jusufer (ışık taşıyan) dir.
örgütün mührü ise bitirilmemiş olan bir piramit ve üzerinde yüksektem tüm yerlere bakan bir göz.bu göz İlluminati kardeşliğinin tüm dünyaya hakim olma duasını yansıtır

İlluminati. bu duayı sıralayan 5 temel maddeleri vardır

peki bu maddeler nelerdi?

1. hükümetteki ve diğer kuruluşlardaki resmi makamları konturol altına almak için para.

2.İlluminati dünyanın heryerinde bu amaç için başarılı öğrenciler yetiştirmek için kolej ve üniversiteler açıcak

3.teşkilat içindeki üstün başarılı kişiler hükümet ve kuruluşların içersine yerleştirilicek ve istihparat olarak kullanılıcak.

4.teşkilat son derece etkili medya kurumları kurucak ve bütün insanlığı zaman geçtikçe dünyada tek bir hükümdarın olması gerektiğine inandırıcak.

5.her türlü askeri ve silahlı güç kullanılarak tüm devletlere ve inançlara meydan okununucak halklar sadece İlluminati tarafından yönetilebileneden savaşılıcak

İlluminati saklı olmasına rahmen son yıllarda konturollü bir şekilde kendi istekleri neticcesinde kendilerini yani kuruluşlarını ifşa etmeye başladı. bu bilinçli yaptıkları bir taktikti.böylece varlıklarını göstermeye başladılar.

Bunun haricinde birçok filimde animasyonda ve hatta günlük en çok kullanılan objelerde bile simgeleri görülmektedir.psikolojik açıdan bir çok insan bu konularda inançsız kalır sebebi ise genel olarak insanlığın inanmadığı bir kuruluşa kişininde dolaylı olarak inançsız kalması veya önemsiz bakmasıdır.

source

21
Leave a Reply

avatar
21 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Yavuz Selim Demirgece takipçileriYorumcu BeyOYUN BUDURMikayıl ƏEkbərov Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jirhat Temur
Guest

ALLAH.ccc ❤❤❤❤❤❤

Knoxxz
Guest

illuminatinin ta amına koyayım o başkanlarının kuranların ta amına koyayım alagavatlar ibnetorlar ya gavurun tohumları sizi !

Gamer Fighter
Guest

Allah hezaman haklidir ve doğru söyler böyle şeyler sadece fitnedir . Allah daima bizi korur . Ey izleyenler bu gibi kötü yolara sap mayin hep allahin ve hz muhammet yolundan gidelim. ALLAH ONLARIN CEZASINI VERECEK .

T.*black* *sun *
Guest

B enim ustumde YUCE ALLAHIM oldukdan sonra ben boyle kafirlere uymam ALLAH bizi korur boyle imansizlardan korkarak onlara siginmayin

Mikayıl ƏEkbərov
Guest

Arkadaslar ben kendi oyunumda İllimunatiye İşaret Buldum yinede o oyunu oynamam Günahmı Lütfen Bilenler yazsin

OYUN BUDUR
Guest

Piçler

Yorumcu Bey
Guest

Millet olarak cahiliz beyler İlluminati aslında iyi bir örgüt fakat bunlar yalan söylüyorlar logosu üçgen ve göz değil aslında

gece takipçileri
Guest

Görrdün mü duydun mu

gece takipçileri
Guest

Nerden biliyon

G A N K S T E R
Guest

Çok yalnış tanıtmışsınız teşekkür ediyorum İluminati dediğin örügtü masonlarla karıştırıyorsun iluminatinin amacı bambaşka bir şey

Issei Hyoudou
Guest

Dünaynın zaten büyük sorunları var bide bunlamı uğraşılcak be

Aygul Nebiyeva
Guest

Var olan allahin varligini qebul etmeyen cahil varliqlar hansisa gerizekalinin fikirleri ile yonetiliyorlar. Lanetlenmis bedbext varliqlar.

GENÇ GAMER
Guest

Çok yanlış biliyorsun her şeyi illuminati eskiden Tapınak Şövalyeleri idi ve amaçları Papa’yı devirerek Hıristiyanlığı yönetmekti çünkü o zamanlar Papa baskıcıydı bu da baskıcılığı yok ederek iyi bir gelecek planladıklarını gösteriyor ama Papa’dan korktukları için dağılan HAÇLI SEFERLERİNDEN YAĞMALANAN ALTINLARLA ZENGİN OLMUŞ TAPINAK ŞÖVALYELERİ dağıldı ve yıllar sonra farklı bir isim ve anaçla o dağılan zengin gruptan en soylu 5 kişi tarafından bu sefer PAPA NIN SOYUNU BİTİRMEK İÇİN DİNİ YOK ETMEK AMA HIRİSTİYANLIĞI BUNUN İÇİN DE SAVAŞMAYACAKLAR PARAYLA BAŞKA İNSANLARI SAVAŞTIRTACAKLAR

Subhan Hemat
Guest

ben korkmadim çünkü allah buyuktur

Emre Köprülü
Guest

beyler 0:10 daki maraş keçisinin eline bakın rock'çıların yaptığı işraet değilmi o

Abdurrahim Uzunharman
Guest

Ne diye video uzatıyorsun? Amacı Şeytanı tanrı ilan etmek ve insanları ebediyen cehenneme götürmek.

_-ByPpro-_
Guest

Allah müslümanları korusun

lah namjoon
Guest

CALL OF DUTY DE ne alaka illuminati bilen varsa beni bilgilendirebilirmi

Ahsen seçkin
Guest

666

Ahsen seçkin
Guest

1777 love illuminati

Yavuz Selim Demir
Guest

Gözleri Tamamen Kapalı Filmini İzlemek için Buraya Tıklayabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=Yq_kY7I5zHE